PlayerUnknown's Battlegrounds

Pubg Hilesi Yaparsam Ban Yer Miyim?

Pubg hilesi satın alımı hakkında ve satın aldıktan sonra ki işlemler hakkında bir metin hazırladık. Keyifle okumanız dileğiyle…

PubG oynamayan insanlar PubG tutkunlarını anlamıyorlar. Son yılların en çok oynanan silah oyunu olan PUBG önümüzdeki bir kaç yıl boyunca da en başarılı oyunlardan biri olmaya devam edecek gibi. Çünkü PubG kullanıcıları bu oyuna bağımlı hale geliyor ve çok seviyorlar. Gerek mobile olsun gerek PC olsun her şekilde oynarken zevk alınıyor. Peki PubG düşkünleri neden bu oyunu bu kadar seviyorlar? Sizin için derledik;

 • Grafik: PubG’nin olağanüstü grafikleri, efektleri ve animasyonları var. Her geçen günde bunlar gelişmekte hatta son çıkacak New State oyunu ile bu doruğa ulaşacak.
 • Multiplayer: Çok oyunculu bir oyun olduğu için başka insanlarla oynayabilir veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hal böyle olunca da kullanıcılar oyundan sıkılmıyor.
 • Silah ve Strateji: Silahların gerçekçi olması, teçhizatların kontrol edilmesi ve strateji oluşturmak kullanıcıları oyunun içerisinde tutuyor.
 • Haritalar: Farklı farklı ve gerçekçi haritalarda oyunun oynanması oyun severleri heyecanlandırıyor. Çünkü haritaların farklı olması demek farklı stratejiler demektir.
 • Rekabet: Oyunda 100 farklı kullanıcı olduğu için bir çok rakibiniz var demektir. Onlara karşı stratejiler ile mücadele etmek oldukça keyif verici.
 • Kurgusu ve Senaryosu: Pubg oldukça zevkli bir senaryoya sahip. Uçaktan atlayarak başlayan bu serüvende 100 oyuncu içinden sona kalmaya kadar devam ediyor. Sona kalan kişi olduğunuzda şampiyon oluyorsunuz. İşte bu senaryo ve kurgu oyun severleri etkileyen en son ve önemli faktör olabilir.

PUBG Hileleri Nelerdir?

Bu konu genellikle uzun süredir bu oyunu oynayan PubG tutkunlarının ilgi gösterdiği bir konu. Aslında bir yandan pubg hile almaktan korkulsa da hile alarak oyunu kat be kat daha zevkli hale getirebilirsiniz. PubG hilesini satın almak demek oyunun tek hakimi olmak demektir. Çünkü PubG hile ile rakipleriniz hakkında neler yaptıklarını, ne gibi teçhizatlar taşıdıklarını, nerede olduklarını vs. bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz. PubG’de en önemli hususlardan biri üstün silahlar, ekipmanlar ve teçhizatlar kullanmaktır. Ancak doğru stratejileriniz yoksa eğer bu üstün silahlar, ekipmanlar ve teçhizatlarına hiç bir önemi yok. Çünkü rakiplerinizin stratejileri sizden daha iyi ise silahların önemi yoktur. Peki PubG Hileleri Nelerdir?

 • Wall Hilesi
 • Aim Hilesi
 • ESP Hilesi

Wall Hilesi Nedir?

Bu Pubg hilesi sizin pusuya düşmenizi engelleyebilir. Wall hilesi tüm binalar, tepeler ve diğer cisimlerin arkasında bulunan tüm düşmanları size açık bir şekilde gösterir. Aynı zamanda harita üzerinden de bir noktada bulunan rakip oyuncuların konumlarını da gösterir. Bu sayede rakiplerinizin durumlarına göre uygun hamleyi yapabilirisiniz.

Davamı için TIKLAYIN!

Aim Hilesi Nedir?

Pubg oyuncularının en mustarip oldukları bir konu… Nişan almak…. Hepimiz biliyoruz ki oyun esnasında bir çok çatışma oluyor. Bu esnada nişan almak oldukça zor olabiliyor. Bir çok mermi boşa gidiyor ve rakibin mermileri bize isabet ederse de ölüyoruz.. Ve birde AKM kullanıyorsanız çok merminiz sekecektir. 🙂 Aim hilesi bunu önler. Rakibinizi gördüğünüz an Aim nişanı rakip üzerine kitler ve mermileriniz boşa gitmez. Bu sayede rakiplerinizi daha hızlı etkisiz hale getirebilirsiniz

Devamı için Tıklayın

ESP Hilesi Nedir?

PUBG ESP hilesinin bir kaç özelliği bulunmakta. Bunlardan en önemlisi rakibinizin tüm teçhizatlarını görebiliyor olmanızdır. Bu bilgi sayesinde rakibinize doğru strateji ile yaklaşır kolaylıkla öldürebilirsiniz. Bir diğer önemli özellik ise düşmanı bir kutu içerisine almasıdır. Bu sayede rakibinizin yerini tespit edeceksiniz ve kolaylıkla nişan alabileceksiniz.

Devamı için Tıklayın

Bu hileler sayesinde rakiplerinizden bir-sıfır hatta iyi kullanırsanız iki-sıfır önde olursunuz. Peki bu hileleri ücretsiz bulabilir miyim?

Aslında evet. Ücretsiz olarak internet ağından bir kaç yerde bulabilirsiniz. Ancak büyük ihtimalle hesabınız askıya alınacak veya oyun hesabınızı banlayacaktır. Ya da hile hiç çalışmayacaktır. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz ücretsiz olarak temin etmeye çalışmayınız. Çünkü bu oyunun yapımcıları hileli bir oyun istemiyorlar. Bunun için özel yazlımlar geliştiriyorlar. Bu yazılımlara bütçe ayıldığınız da belirtelim. Bu nedenle ücretsiz olarak alınan hileler oyunun yapımcıları tarafından tespit edilebiliyor. Ancak ücretli olarak www.tanriningozu.com sitemizden alacağınız her hilede bu olasılık sıfıra inmektedir. Sitemizden satın alacağınız hilelerin bazı özellikleri;

 • Log Deleted özelliği sayesinde hileleriniz anlaşılmayacaktır.
 • Anti Ban özelliğine sahiptirler. Bu özellik sayesinde hiç bir şekilde ban yemeyeceksiniz.
 • Anti Cheat Özelliği vardır. Bu mükemmel özellik sayesinde hile yaptığınızı anlayan kişiler olsalar bile sizi şikayet edemeyecekler.

PUBG Hilesi Satın Alınımı

Pubg hile satın alırken çok tereddüt ettiğinizi bilsek de emin olun ki hiç bir problem yaşamazsınız. Sitemizden alacağınız herhangi bir hilede sorun yaşamayacağınızı garanti edebiliriz. Çünkü hilelerimiz özel yazılımlarla hazırlanmıştır. Bu nedenle hilelerimizi satın aldıktan sonra hesabınızda hiç bir sorun yaşanmaz. Ayrıca aldığınız Pubg hilesi için özel bir kuruluma gerek de yok. Direk hesabınıza entegre olacaktır. Hilelerim için özel bir cihaza da ihtiyaç yoktur her cihazın sürümüne uygundur….

0 0 votes
Article Rating
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Shopping Cart