pubg görsel

PUBG’nin Genel İstatistikleri

Bugün dünyanın en çok oynanan oyunu PUBG’nin genel İstatistiklerini inceledik ve derledik. Dünyada en çok oynanan ve en sevilen oyun özelliğini taşıyan PUBG hakkında bir çok istatistik bulunuyor. Bu istatistikleri toplayıp bir araya getirildiğimizde PUBG’nin ne kadar büyük bir platform olduğunu gördük. İşte Güney Kore menşeli video oyun yapımcısı Bluehole tarafından tasarlanan ve geliştirilen playerunknown’s battlegrounds yani PUBG’nin genel istatistikleri…

Dünyanın En iyi PUBG Oyuncuları

PUBG’nin Genel İstatistikleri adlı yazımızda PUBG’nin en iyi oyuncularını sizler için derledik. Sıralama şöyle;

  • Bawonchai Han – Kendisi PUBG Mobile dünya birincisi. Dört parmak tekniğini kullanan ve bu özelliğiyle bilinen bir oyuncu.
  • Athena Gaming– Athena Gaming Seriotin ismiyle de duyabilirsiniz. Kendisi hem 3. şahıs hem de 1. şahıs perspektifinden oynayabilen iyi bir oyun kurucu.
  • Coffin– Coffin dünyanın en iyi 3. PUBG oyuncusu ve Türkiye’nin de en iyi PUBG Mobile oyuncusu unvanını taşımaktadır.
  • SOUL Mortal– SOUL Mortal Hindistan’ın en iyi oyuncuları arasında yer almaktadır. Naman Mathur ismiyle de bilinir.
  • Biu Biu– Biu Biu PUBG mobile oyuncuları arasında oldukça başarılı bir oyuncudur. Asya ve Çin’de bir çok başarıya sahiptir.

Dünya Genelinde Kaç Kişi PUBG Oynamaktadır?

PUBG’nin Genel İstatistikleri adlı yazımızda dünya genelinde kaç kişinin pubg oynadığını sizler için derledik. Biliyorsunuz PUBG birden fazla platformda yer almaktadır. Mobil, steam gibi… Bu nedenle platformlara göre oyuncu sayısı değişmektedir. Mobil cihazlarda kolaylıkla indirilebilir olduğu için çok fazla oyuncu olduğu biliniyor. Tam sayı belli değil. Ancak 10 Milyonun üzerinde olduğu düşünülmekte. Steam’de ise 476.000 oyuncu civarındadır bu sayı.

PUBG Mobile Dünya Üzerinde En Çok İndirilmeye Sahip Oyun Mu?

PUBG’nin Genel İstatistikleri adlı yazımızda dünya genelinde kaç kişinin pubg indirdiğini ve en çok indirilen oyun olup olmadığını sizler için derledik. Aslında bu soruya net bir cevap veremeyiz. Ancak yapılan bir araştırmada 100 ülke arasında en çok indirilen oyunun PUBG olduğunu biliyoruz. Ek olarak PUBG bu rekoru yayınlandığından bir hafta içerisinde kırdı. Yani tahminimizce şuan dünya üzerinde en çok indirmeye sahip oyunu PUBG…

0 0 votes
Article Rating
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Shopping Cart