pubg new state

PUBG’nin Yeni Sürümü “PUBG:New State”

PUBG’nin yeni oyunu “PUBG:New State” geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Oyunun geliştiricileri oyunun mükemmel ve daha önce görülmemiş grafiklere sahip olacağını iddia etmişti. Yayınlanan tanıtım videosu da zaten ne grafiklerinden bir nebzede olsa fikir vermişti.

Bu oyunun diğer PUBG versiyonlarına göre en güzel yanlarından biri: hem konsol hem mobil hem de PC için uygun bir oyun olmasıdır. Aslında konsol ve PC için net bir açıklama bulunmuyor. Krafton Inc. oyunla ilgili yayınladığı videodan sonra yeni oyunla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yapılan açıklamalara göre bu oyun 2051 yılında geçecek. Bu nedenle silahlar, teçhizatlar, araçlar hepsi farklı olacak. Drone vb. teknolojilerinde kullanılmasını öngörüyoruz. Yeni nesil silah ve araçlarında olacağını bekliyoruz. Zaten fragmanda her şey oldukça net bir şekilde açıklanmış diyebiliriz.

New State ile ilgili yapılan bazı açıklamalara göre bu oyun yeni bir harita ile oyun severleri karşılayacak. Oyunun oynanış mekaniği ve grafikleri şuan ki PUBG’den oldukça farklı olacağı öngörüyoruz. Yayıncı şirket PUBG: New State oyunun grafiklerinin oldukça mükemmel olacağını, bu nedenle mobil cihazların sınırlarını zorlayacağını, oyuncuların hayatta kalmanın en iyi yanlarını öğreneceklerini ifade etti.

Oyunun mantığında ise bir değişiklik olmayacak. PUBG: New State oyununda da oyuncular 100 kişi olarak haritaya iniş yapıp, hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaklar. Bu yeni oyunda sadece yeni teçhizatlar, yeni nesil silahlar, araçlar ve yeni bir görünüm olacak.

PUBG: New State Ön Kayıta Çıktı

Pubg Mobile oyunun yeni versiyonu olacak bu oyun İOS ve Andriod için uyumlu. Ön sipariş için şuan Google Play Store üzerinden ön kayıt yapılabiliyor. Hatta Google Play Store üzerinden yapılan ön kayıtlar 10 milyon üzerini geçtiğine dair bir bilgide bulunmakta… (Detaylı bilgi için TIKLAYIN!) Ancak İOS kullanıcılar şuan da bir ön kayıt işlemi gerçekleştirmemektedir. Oyunun geliştiricileri bu konu hakkında “kısa bir süre sonra Apple Store oyun eklenecek” diye açıklamalarda bulundular.

Ön kayıt işlemini gerçekleştiren oyuncuları ise bilinene kadar şimdilik ayrıcalık olarak sadece otomobil kaplaması bekliyor.

Ön Kayıt İşlemi İçin: Tıklayın!

Oyunun Web Sitesi İçin: Tıklayın!

İşte O Oyunun Tanıtım Videosu;

4 1 vote
Article Rating
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
WeCreativez WhatsApp Support
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Shopping Cart